O nás

4 dôvody prečo saunu od nás ?

Fotka unikátneho dizajnu

Unikátny dizajn

          

Dokonale stvárnený dizajn nie je len vecou estetických tvarov a precíznych línií. Správne navrhnutá sauna musí rovnako splniť funkčné, bezpečnostné a ergonomické kritériá.

Štvrť storočia skúseností a spolupráca so skúsenými architektmi dáva klientom spoločnosti SMIS SK istotu, že sauna, ktorou vybavia svoju domácnosť, bude dlhodobo a dobre slúžiť.

Fotka všetko v jednom

Všetko v jednom

          

Obľubujú členovia vašej rodiny rôzne spôsoby saunovania? Chcete využívať širšie spektrum zdraviu prospešných procedúr?

Potom je kombinácia suchej fínskej sauny s infrakabínkou alebo biosauna, ktorá zahŕňa suchú a parnú saunu, tým správnym riešením pre vás. Bez veľkých nárokov na priestor si doma môžete zriadiť malý „saunový svet“.

Fotka sauny na mieru

Sauny na mieru

          

Rešpektujeme individuálne potreby a cítenie, usilujeme sa o návrh, ktorý zohľadní vaše možnosti i sny. Spoľahlivé odborné poradenstvo vám pomôže zvoliť vhodné materiály a správne konštrukčné riešenie.

Sme presvedčení, že saunu je možné zakomponovať do každého priestoru. Je pre nás výzvou navrhnúť riešenie, ktoré dokonale vyhovie vašim predstavám.

Fotka dlhej životnosti

Dlhá životnosť

          

Pri realizácii sáun používame termodrevo a iné vysoko kvalitné trvanlivé materiály, ktoré vyhovujú najprísnejším hygienickým kritériám. Chceme, aby vám sauna slúžila dlhé roky a dokázala sa v rozumnej miere prispôsobiť aj meniacim sa potrebám rodiny.

Zakladáme si na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi, preto považujeme 5-ročnú záruku a pružný odborný servis za samozrejmosť.


Náš tím


Martin Matej

majiteľ spoločnosti
          

Vzťah k medicíne a rehabilitácii som ako dieťa z lekárskej rodiny získal už v útlom detstve. Otcova špecializácia a vplyv na rozvoj saunovania na Slovensku ma pred 24 rokmi viedli k založeniu spoločnosti, ktorá sa zaoberala dovozom zdravotníckej techniky a rehabilitačných zariadení. Jedna z jej častí sa špecializuje na budovaniu sáun na mieru a poskytuje špičkové služby klientom, ktorí si zvolili zdravý životný štýl.

Zákazníkov vnímam ako partnerov, ktorí k nám prišli hľadať odpoveď na svoju otázku. Je naším poslaním spoločne s nimi identifikovať skutočné potreby a navrhnúť vhodné riešenie. Denne diskutujem s návštevníkmi vzorkovne a z prvej ruky získavam informácie o ich želaniach a predstavách. Vzťah spolupráce začína v mojich očiach kvalitným poradenstvom, v prípade obojstranného súhlasu pokračuje realizáciou. Naň nadväzuje dlhodobý a zodpovedný servis počas celej životnosti dodaných sáun. Vážim si, že sa zákazníci radi vracajú a odporúčajú nás svojim priateľom.

Martin Matej

Prof. h. MUDr. Miloš Matej, PhD.

odborný garant spoločnosti
          

Klinický biochemik, internista, fyziater a balneológ a vedúci člen výboru Medzinárodnej saunologickej spoločnosti je garantom odborných znalostí a konzultantom našej spoločnosti. Svoje poznatky z výskumu a praxe zhrnul v odbornej publikácii Sauna v zdraví a chorobe, ktorá sa stala cenným zdrojom informácií pre lekárov a odborníkov z oblasti balneológie.

MUDr. Miloš Matej podporuje náš tím v náročnejších otázkach a problémoch, s ktorými sa na nás obracajú klienti. Jeho dlhoročné skúsenosti a erudovaný prístup sú zárukou, že každá nami realizovaná sauna spĺňa kritériá najvyššieho štandardu.

Miloš Matej

Nezáväzná cenová ponuka

V prípade záujmu Vám na požiadanie vieme vypracovať nezáväznú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme na Vami uvedenú emailovú adresu. Ak máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky prosím kliknite na tlačidlo nižšie pre otvorenie stručného formulára.

Kontakt - Bratislava

Šustekova 20, 85104 Bratislava
Mobil: 0911 582 288
Mobil: 0903 708 696
email: ba@isauny.sk

Kontakt - Košice

Letná 40, 04001 Košice
Mobil: 0911 657 766
Mobil: 0903 657 799
email: ke@isauny.sk