Biosauna

Najlepšia prevencia voči prechladnutiu

   Produkty    >   Biosauna

Biosauna na mieru


Čerpajte zdravie z prírody

          


Už v dávnej minulosti poznali ľudia pozitívne účinky liečivých rastlín. Ľudoví liečitelia pomáhali svojim pacientom prekonávať ochorenia a rôzne neduhy práve výťažkami z bylín. K tejto osvedčenej múdrosti sa obracia aj spôsob saunovania, pri ktorom vynikajúce účinky fínskej sauny posilňuje príjemná a uvoľňujúca vôňa harmančeka, levandule, či eukalyptu.

Ukážka biosauny 1


Dokonalý relax a uvoľnenie

          


Priamo počas vášho pobytu v potiarni sa do vzduchu extrahujú vonné látky z byliniek. Ich koncentrácia v ovzduší sa postupne zvyšuje a vytvára liečivé a očisťujúce prostredie, v ktorom zažijete pocit uvoľnenia a telesnej i psychickej pohody.

Ukážka biosauny 2Znalosti a skúsenosti pre vašu spokojnosť

          


Viac než dve desaťročia sa spoločnosť SMIS SK venuje navrhovaniu a realizácií sáun. Vieme, čo je dôležité z hľadiska hygieny, ergonómie i použitých materiálov. Dbáme na každý detail, pretože len precízne spracovanie návrhu a kvalitné vyhotovenie sauny zabezpečí priaznivé účinky na vaše zdravie, radosť a spokojnosť z využívania našich služieb.

Ukážka biosauny 3
Popis Bio sauny

BIO sauna predstavuje unikátnu kombináciu suchej a parnej sauny, obohatenú o liečivý účinok byliniek. Pre dosiahnutie želaného účinku využívame v BIO saune teplotu v rozpätí 50 – 60 °C, čo je menej ako obvyklá teplota fínskej sauny. Na druhej strane, relatívna vlhkosť vzduchu je v tomto prípade vyššia a na jej vytvorenie používame prídavný generátor pary.

Prostredie BIO sauny je veľmi príjemné a dobre ho znášajú deti, ktoré chceme na saunovanie postupne privyknúť. Vzhľadom na používanie byliniek je však vhodné zachovať opatrnosť a vyhnúť sa tomuto typu sauny v prípade alergického ochorenia či reakcie na niektorú z používaných zložiek.

Podobne ako klasická fínska sauna, má BIO sauna celý rad pozitívnych účinkov na váš organizmus.Príslušenstvo do všetkých druhov sáun nájdete na www.eurorelax.euWellness World

Showroom Bratislava

Stará Vajnorská 37/D
Mobil: 0903 582 288
email: office@smis.sk

Wellness World

Showroom Košice

Letná 40
Mobil: 0911 657 766
email: office-ke@smis.sk