Infra + fínska

Najlepšia prevencia voči prechladnutiu

   Produkty    >   Infra + fínska sauna

Infra + fínska sauna na mieru



Úspora miesta a všestranné využitie

          


Majú členovia vašej rodiny rozdielnu predstavu o tom, aký spôsob saunovania je im príjemný? Chcete si dopriať viaceré typy procedúr? Aj keď vám priestory, ktoré máte k dispozícii, neumožňujú vybudovať viaceré druhy sauny, nevzdávajte sa jej rozličných účinkov. V jednom priestore môžete mať k dispozícii fínsku saunu, do ktorej sú vo vhodných odstupoch zabudované infražiariče. Len na vás záleží, ktorý typ saunovania sa v určitom čase rozhodnete využiť.

Ukážka infra + fínskej sauny 1



Kvalitné prevedenie a dlhá životnosť

          


Aby vám sauna dlho a dobre slúžila, oplatí sa investovať do jej kvalitnej reaĺizácie. Či už ide o vhodné materiály na konštrukciu a izoláciu, termodrevo, ktorým vybavíte interiér, špičkovú technológiu infražiaričov alebo vhodný typ osvetlenia. To všetko doplnené premysleným návrhom, ktorý berie do úvahy špecifiká priestoru, materiálu i bezpečnej a efektívnej prevádzky.

Ukážka infra + fínskej sauny 1




Popis kombinácie fínskej sauny s infrakabínou

Prirodzeným účelom stavby kombinovanej sauny je možnosť voľby vhodného spôsobu saunovania v konkrétnom čase. Nech už sú dôvodom pre vaše rozhodnutie rozličné preferencie alebo zdravotné obmedzenia členov rodiny, či snaha využívať pozitívne zdravotné účinky rozličných druhov sauny, veľkou výhodou je úspora miesta a efektívne viacnásobné využitie priestoru.

Budujte imunitný systém a podporte zdravie členov vašej rodiny využívaním klasickej fínskej sauny, ktorá vášmu organizmu prinesie uvoľnenie a širokú škálu zdravotných účinkov.

Infrasauna sa stane príjemným doplnením alebo vítanou zmenou, keď sa rozhodnete pôsobiť na svoje zdravie inou formou a využijete zdravotný efekt infražiarenia na organizmus.



Príslušenstvo do všetkých druhov sáun nájdete na www.eurorelax.eu



Wellness World

Showroom Bratislava

Stará Vajnorská 37/D
Mobil: 0903 582 288
email: office@smis.sk

Wellness World

Showroom Košice

Letná 40
Mobil: 0911 657 766
email: office-ke@smis.sk