Infra sauna

Najlepšia prevencia voči prechladnutiu

   Produkty    >   Infra sauna

Infrasauna / Infrakabínka na mieru


Sauna do každého priestoru

          


Obrovskou výhodou infrasauny je možnosť jej inštalácie aj v minimálnom obytnom priestore, keďže jednoduchá kabínka nezaberie viac než necelý štvorcový meter plochy. Ani na ochladenie organizmu po použití infrasauny nepotrebujete kaďu s chladnou vodou , vhodné ochladenie vám poskytne aj obyčajná sprcha.

Ukážka infra sauny 1


Mimoriadne ekonomická prevádzka

          


Pravidelné používanie infrakabíny je v porovnaní s iným typom sauny veľmi lacné a nezaťaží váš rodinný rozpočet. Na zapojenie infražiaričov postačí obyčajná zásuvka a príjemne vás prekvapí, že spotreba elektrickej energie je porovnateľná so spotrebou žehličky, či dokonca ešte nižšia.

Ukážka infra sauny 2Dôležitosť správnej konštrukcie

          


Najdôležitejšou podmienkou dosiahnutia pozitívnych účinkov infrasauny je vhodné navrhnutie rozmiestnenia žiaričov a jej správna prevádzka.. Na základe dlhoročných skúseností vám vypracujeme riešenie na mieru, ktoré umožní využívať infrakabínku jednou, či viacerými osobami.

Ukážka infra sauny 3
Popis infrasauny

Infrakabína je pomerne novodobý vynález. Vznikla v 20. storočí v Kórei a vďaka svojim pôsobivým zdravotným účinkom sa rýchlo rozšírila do celého sveta. Žiariče vysielajú infračervené žiarenie s určitou vlnovou dĺžkou a istým množstvom energie. Telo ju absorbuje cez kožu a človek pociťuje teplo. Ideálne pre organizmus je, keď dĺžka vĺn infračerveného žiarenia produkovaného žiaričmi je zhodná s tou, ktorá zodpovedá vlnovej dĺžke ľudského tela.

Infračervené lúče prenikajú hlboko do podkožia k cievam, teplo sa rýchlo transportuje do tela bez toho, aby silne prehrievalo povrchové vrstvy kože. Teplota v infrakabíne sa pohybuje v rozsahu 40-65 °C (maximálne môže dosiahnuť 80 °C). To predstavuje veľmi príjemný teplotný komfort v porovnaní s klasickou saunou a za krátky čas pobudnutia človeka v kabínke dochádza k intenzívnemu poteniu.

Vďaka zrýchlenej cirkulácii kyslíkom obohatenej krvi sa posilňuje imunitný systém, urýchľuje sa vylučovanie toxických látok a obnovuje sa prirodzená rovnováha tela. Pravidelné používanie infrakabíny prináša človeku výnimočné zdravotné účinky a mnohé ďalšie výhody, ako napríklad krásnu a hebkú pokožku.Príslušenstvo pre infrasaunu nájdete na www.eurorelax.euWellness World

Showroom Bratislava

Stará Vajnorská 37/D
Mobil: 0903 582 288
email: office@smis.sk

Wellness World

Showroom Košice

Letná 40
Mobil: 0911 657 766
email: office-ke@smis.sk